На продукти харчування ми витрачаємо левову частку місячного бюджету і, на жаль, економити не завжди виходить. Але це можливо за допомогою  правил, якими ми вирішили поділитися з тобою сьогодні. Непомітно для самої себе, ти навчишся витрачати менше, а значить, зможеш заощадити на нове платтячко до літа, передає versal

Выращивание органических продуктов как семейный бизнес 

Сплануй меню

По-перше, тобі буде легше розібратися з меню на день і заощадити час. По-друге, меню вирішує кількість продуктів, які необхідно купити. Крім того, саме меню вирішує другий пункт:

Список продуктів

Завжди йди в магазин зі списком лише необхідних продуктів, в іншому випадку ти можеш накупити непотрібних і дріб’язкових закусок, а щось потрібне забудеш. Тільки чіткі назви та кількість – безумовна економія! 

Купуй продукти гуртом

Завжди дешевше купувати великі упаковки, але не перестарайся і фільтруй акційні пропозиції.

Ходи в магазин ситою

Коли ти голодна, здається, що можна з’їсти в 2, а то і 3 рази більше, все здається апетитним і смачним. В результаті ти можеш купити зовсім непотрібні тобі продукти. Щільно поїж і тільки тоді вирушай до супермаркету – і в твоїй корзинці опиняться тільки найнеобхідніші товари.

Обмеж бюджет

Коли будеш складати список – округли ціни і візьми з собою обмежену суму грошей. Так у тебе не буде спокуси купити щось понад норми.

Не бери картку

Якщо у тебе буде обмежений бюджет і не буде картки – спокус витратитися на непотрібні продукти просто не буде.

Зберігай чеки

Обов’язково зберігай всі чеки і наприкінці тижня аналізуй свої витрати. Роби висновки і вирішуй, на чому можна ще заощадити.

10 продуктов, которые помогут укрепить ваш иммунитет 

Готуй про запас

Якщо ти будеш готувати на майбутнє і заморожувати – так ти зекономиш і час, і гроші. Бо не треба буде витрачати годину на приготування страви – досить розморозити і приготувати її. З іншого боку, якщо їжа є – в магазин немає необхідності йти, а значить, і гроші витрачати не потрібно.

Купуй магазинні марки

Багато супермаркетів зараз випускають власні марки, які за смаком і якістю іноді зовсім не поступаються іншим відомим. Спробуй – можливо тобі сподобається і ти будеш задоволена результатом.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: продукты овощи советы рацион
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 3410