Надмірна лібералізація аграрного ринку спричинила дефіцит і стрімке подорожчання певних груп сільськогосподарської продукції. Про це заявив міністр аграрної політики Микола Присяжнюк в інтерв'ю Радіо "Свобода".

"Та ситуація, яка цього року виникла із низкою продуктів харчування, в тому числі гречкою, - це певний сигнал для держави, тому що ми сподівалися, що ринок усе відрегулює. Але в аграрному секторі не так відбувається. Цей сектор і в розвинутих, і в недемократичних країнах - найбільш зарегульований, оскільки продовольча безпека - це питання номер один", - сказав міністр.

Уряд зробив висновки з чергової кризи на продовольчому ринку, переконаний Присяжнюк.

"Сьогодні ми довели до регіонів площі посіву тих культур, ціни на які регулюються державою. Паралельно, використовуючи економічний важіль, уряд виділив 5 млрд. гривень на фінансування форвардних закупівель тих культур, на брак яких чутливо реагують споживачі", - зазначив він.

"Переконаний, що в цьому році ми вже зарезервували і бачимо ті мінімальні обсяги, які нам необхідні на цей продовольчий рік", - підсумував міністр.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: продукты рынок либерализация
Источник: Экономическая правда Просмотров: 1110