Споживачі за м`ясо, молоко, ковбаси та квіти не переплачуватимуть. Принаймні в столиці. Вже у листопаді. Щоправда, їхати доведеться на гуртовий ринок. Наприкінці осені там зведуть павільйони для відповідної продукції. На ринку кажуть: будівництво йде за графіком. Витратять на об’єкти 150 мільйонів гривень. А ось працюватимуть у спорудах найкращі товаровиробники та переробники України. Об’єкти ще не готові, втім торгових місць уже бракує. Бо кількість охочих реалізувати продукцію величезна. Щоправда, сплатити за місце доведеться немало.

"Середнє місце 72 кв метри плюс десь 36 кв м рампи під ключ, з готовими холодильними та морозильними камерами. Потрібно викупити облігацій на 720 тисяч гривень. З розрахунку йде 10 тисяч гривень на квадратний метр готової площі. Термін місця – 20 років", - пояснив телеканалу UBR директор оптового ринку Олексій Чумак.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: ubr столичный оптовый рынок
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1177