Інвестори з Китаю планують вкладати гроші в АПК Сумщини.Як зазначив заступник голови Сумської облдержадміністрації Сергій Слизький, мета візиту представників Китайської національної корпорації з розвитку агропромислового комплексу – ознайомлення з регіоном, обговорення перспектив співробітництва. Про це повідомили у прес-службі відомства.

"Китайську сторону зацікавила Сумщина як аграрна область. Серед найбільш імовірних напрямків взаємодії – рослинництво, харчова переробка, будівництво переробних заводів, теплиць. Ми готові підтримувати будь-які взаємовигідні проекти, спрямовані на розвиток територій", – наголосив куратор галузі АПК регіону.

За словами гостей з Китаю, відносини між двома країнами стрімко розвиваються. Нині співробітництво з Сумською областю в аграрному секторі має реальне підґрунтя. Гарантією успішності майбутньої співпраці гості назвали чинну владну команду.

У ході візиту представники Китаю відвідали Попівський експериментальний завод у Конотопському районі, де оглянули дріжджовий цех, відділення для виробництва технічних рідин, спирту.

Читайте також: Янукович возьмется за село

Теги: китай инвестиции апк сумская область
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1876