Прем'єр-міністр України Микола Азаров все частіше звертається до селян з проханням залишати в своїх господарствах на відгодівлю бичків та теличок. Уряд ось-ось має розглянути механізм дотацій "в руки селянинові", яка стимулює нарощувати виробництва молока і м'яса, а також буде підвищувати їх якість. За підтримку фермерських господарств виступають і керівники сучасних великотоварних підприємств, оскільки розуміють, що довести частку крупнотоварного виробництва до 80-90% можна тільки за 5-10 років. Про проблеми галузі і механізми іх вирішення UBR.UA поговорив с віце-президентом УСПП Валентином Запорощуком.

UBR.UA: Чому в Україні відбувся перекіс в бік споживання курячого м’яса, а не іншого?

В. Запорощук: Хочеться відмітити, що раніше тваринноводство розвивалось стихійним шляхом і були сплески розвитку – це все привело до зміни ринку попиту. Розвиток пташинного виробництва процвітає в Білорусії в Росії. Ми теж ведемо розвиток тваринноводства. У Росії тварини, які дають молоко викуплено на 5 років вперед.

Производство говядины отпугивает инвесторов

UBR.UA: Існує багато порід корів, які приносять багато молока, м’яса, але в Україні це не застосовується. Хто в Росії спонсорує розвиток - держава, приватний сектор, олігархи?

В. Запорощук: Перш за все – це державна підтримка. Ведеться жорстка політика по відношенню розвитку цього напрямку. Росія намагається бути незаложною від зовнішніхх ринків. У них розвиток власного ринку є пріорітетним. Що стосується Білорусії, то вони не мають таких масштабних підприємств. Вони стратегічно обрали, що сільське господарство є одним з основних напрямків розвитку. У молочному виробництві вже 2 рік поспіль у них перевиробництво близько 8%. Вони активно сьогодні виходять на зовнішні ринки. Росія намагається скоротити імпорт при цьому підвищити якість продуктів. Це борототьба за підтримку внутрішнього виробництва.

В Украине дорожают яйца и рыба

UBR.UA: Якщо подивитися на карту України, то, практично, в кожному регіоні є маслозавод чи молочне підприємство, яке переробляє молоко. З чого вони зараз переробляють, якщо по селах вирізають скот і закривають ферми?

В. Запорощук: Протягом 10-ти років зменшується кількість тварин, але поступово розвиваються великі фермерські господарства.

Цены на молоко достигли минимального уровня

UBR.UA: Тобто йде переміщення балансу?

В. Запорощук: Йде зменшення виробницва молока, але не за рахунок фермерських господарств. Сил фермерських господарств не вистачає, щоб перекрити падіння від приватного господарства. 4-5 років тому, по статистиці, кількість великих фермерських господарств в країні складала всього 20%. На сьогодні – це приблизно 35-40%.

У Криму зросло виробництво м'яса та крупи

UBR.UA: Якщо повернутися до історії з курятиною, то ще в 90-х роках Україна взялася за це питання і заборонила ввезення імпортної курятини. Чи може така ж історія повторитись на м’ясному ринку? Що просять самі виробники?

В. Запорощук: Якщо повернутися до статистики, то, на сьогодняшній день, співвідношення продуктів, які поступають в країну і тими, які ми виробляємо, то 40% ми привозимо. Не завжди якісного, але сама цифра вже лякає. Ми можемо годувати всю Європу. Є різні процеси, в тому числі і політичні, які не дають розвиватись тим чи іншим галузям. Це приводить до того, що з’являються зовнішні ринки. Потрібно сьогодні братися за цей процес комплексно, підходити до кожного напрямку з особливою увагою. Сьогодні ми бачимо, що дуже мала інвестується в цьому напрямку. Якщо говорити про молочне виробництво, то на пальцях однієї руки можна порахувати молочні підприємства, які інвестуються, розвиваються.

Молоко у нас смачне та якісне, проте урядовці пити його відмовляються

UBR.UA: Інвестори зацікавлені вкладати гроші до цієї галузі?

В. Запорощук: Знову ж таки проблема комплексна. Для того щоб виробляти якісні продукти, потрібне якісне молоко, якщо говорити про молочне виробництво. Якщо взяти до прикладу сирний ринок, то зараз він просідає і відповідно ціна на молоко падає. До цього в нас ціни були вищі, ніж в Європі.

80% мяса и молока производит население

UBR.UA: Як ви гадаєте український інвестор буде підтримувати наш ринок чи зарубіжний?

В. Запорощук: Думаю, що український.

Теги: животноводство мясо молоко апк
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2329