Уряд візьметься за якість харчів. Микола Азаров доручив Мінекономрозвитку розробити комплексну державну програму з контролю якості продуктів харчування. Про це сказав прем'єр, відкриваючи сьогоднішнє засідання Кабінету міністрів.

За його словами, найперше потрібно ліквідувати прогалини у законодавстві. Зокрема застарілою є норма, за якою про перевірку виробників продуктів харчування та торговельні мережі попереджають за 10 днів. А відповідальність за якість потрібно також перенести на продавця. Прем'єр нагадав, що нещодавно проведені перевірки Держспоживінспекцією м'ясомолочної продукції показали, що споживачів обманюють у 80% випадках.

Микола Азаров, прем'єр-міністр України: "Доручаю терміново внести в уряд пропозиції щодо створення мережі випробувальних лабораторій для проведення дослідження якості продуктів харчування як для виробників, що хочуть вийти зі своїм товаром на ринок, так і на звернення громадян. Ми передбачимо бюджетом фінансування цієї важливої справи".Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: продукты питания проверка стандарты гост
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 822