Третина орних земель України вже перебуває у користуванні агрохолдингів. Із 32 мільйонів гектарів - вони хазяйнують приблизно на 10 мільйонах.

Наприклад, в управлінні агрохолдингу Олега Бахматюка - більше ніж 400 тисяч гектарів угідь, у Ріната Ахметова - 225 тисяч гектарів. Почали вкладати у перспективну галузь також інші багаті українці. Повноцінний ринок землі запрацює у нас уже наступного року. Тож, є ймовірність, що виникнуть великі землеволодіння. А їхніми господарями стануть іноземці. Аргентина та Бразилія почали з подібним боротися. Оскільки агрохолдинги годують не місцеве населення, а відправляють свою продукцію за кордон.

"Досвід країн світу говорить, що латифундія - це не краща форма забезпечення продовольчої безпеки і, взагалі, незалежності країни. І не даремно, всі країни світу не мають такої форми землекористування, як латифундії. За виключенням отих 2 латиноамериканських країн, де вони активно розпочали боротьбу", - розповів телеканалу UBR завкафедри ННІ економіки природних ресурсів Анатолій Юрченко.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: ubr агрохолдинги латифундии
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1622