Експортні мита на олійні культури та соняшникову олію Україна може запровадити вже з наступного року. Про це кажуть трейдери. Адже такі стягнення передбачені в проекті держбюджету на наступний рік.

Відтак, щоб продати за кордон тонну ріпаку треба буде сплатити 15 євро. Ставка на сою сягатиме 33 євро за тонну. Експортне мито на соняшникову олію може бути на рівні 42 євро за тонну. Фахівці кажуть: якщо правила діятимуть – олійні вивозитимуть неохоче. На кшталт зернових. Водночас цього маркетингового року продати на зовнішні ринки планували, мінімум, по мільйону тонн цих культур. Введення мит не схвалюють і в Мінагропроді.

"Це була така пропозиція. Вона ще кінцево не прийнята. Ми відстоюємо, щоб цього не відбулось. Тому, що ми, як міністерство, чітко розуміємо, що нам необхідна мотивація для нарощення обсягів виробництва. Експортний потенціал – це одна з самих вагомих мотивацій. І ми її будемо відстоювати", - заявив міністр агрополітики та продовольства України Микола Присяжнюк. Повідомляє телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: пошлины подсолнечник ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1205