Узяв хабар – сидітимеш за ґратами. Корупції в Україні не буде. Так обіцяють урядовці. Адже наразі зі 180 держав світу, за рівнем корумпованості наша посідає 134-е місце. Найбільш проблемна – земельна сфера. Найчастіше посадовці вимагають хабара під час виділення ділянок у власність або оренду.

Здирництва в Україні не буде. Обіцяє голова Мінагропроду. Чиновник каже: про всі корумповані схеми в земельній сфері урядовці знають. Від них держава зазнає збитків на мільярди гривень. Наприклад, керівники зловживають службовим становищем, коли змінюють призначення ділянок. Беруть гроші також під час надання угідь у приватну власність без обліку.

"В багатьох областях сьогодні виявляється, що вашими структурами видані документи на землі, на яких знаходяться ліс, лісові насадження, посадки, і ви видаєте документи, що там рілля, що там не угіддя. Якщо подивитись, скільки ви дали дозволу на ведення індивідуального сільського господарства, в нас повинна була збільшитись врожайність навіть не вдвічі, а втричі", - каже міністр агрополітики та продовольства України Микола Присяжнюк.

Попередив підлеглих і голова Держземагентства. Звітував про проведення перевірок. За 8 місяців цього року їх було 173. Результат – 119 кримінальних справ.

"Сколько надо посадить людей, чтобы все остальные поняли: правила помінялись. Либо вы применяете новые правила, либо увольняйтесь, потому что результаты будут плачевными", - попередив підлеглих голова Держземагентства Сергій Тимченко.

"До кримінальної відповідальності притягається понад тисяча посадових осіб. У тому числі 179 посадових осіб органів влади та 140 в органах самоврядування. Я прошу вас вдуматись в ці цифри". – додав Дмитро Ворона, заступник міністра МВС України.

Роботою земельного відомства у Мінагропроді не задоволені. Ще торік Президент доручив розмежувати угіддя. Виконали лише 2%. До січня 2012-го Держкомзем повинен ліквідувати черги з видачі актів на паї. При цьому поки що боржників достатньо. Львівська область винна населенню понад 49 тисяч актів. До "чорного" списку потрапили також Хмельницька, Черкаська, Івано-Франківська та Закарпатська. Розповідає телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: коррупция земельная реформа ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 912