Наша держава швидко втрачає ринки збуту зерна. Йдеться про пшеницю і кукурудзу. Вже скоротили поставки до Саудівської Аравії та Єгипту, з якими активно починає співпрацювати Росія.

Це багатомільйонні контракти. Кажуть в українському союзі промисловців та підприємців. Причина - запровадження експортних мит. Зростають також обсяги втрат аграріїв. На кожній тонні пшениці вони сягають 200-250 гривень. За таких умов складно втримати рентабельність виробництва. Яка лише за цей рік знизилась майже вдвічі. Така непрогнозована політика влади зменшує бажання інвесторів вкладати у галузь.

"Після того, як ми будемо експортувати продукцію з території України, нам доведеться її експортувати в більш далекі регіони світових та європейських рівнів. Втрачаючи, в тому числі, з точки зору транспортних витрат, неосвоєнності тих ринків. І ці втрати серйозні", - заявив телеканалу UBR президент УСПП Анатолій Кінах.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: зерно успп ubr рынки сбыта
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1000