Прем'єр-міністр Микола Азаров обурений висловами керівника Росспоживнагляду Геннадія Онищенка на свою адресу.

"Ваш санітарний лікар дозволяє собі на адресу прем'єр-міністра висловлюватися. Це хіба нормальні обставини? У нас хіба би дозволив головний санітарний лікар України щось говорити на адресу прем'єр-міністра Росії? Він би завтра вилетів з роботи. Це не його рівень", - сказав Азаров, звертаючись до представників російських ЗМІ.

Глава українського уряду підкреслив, що "головний санітарний лікар має відповідати за санітарну ситуацію в країні, а не втручатися в політичні відносини між країнами". Нагадаємо, в п'ятницю, 10 лютого, Онищенко заявив, що призупиняє виконання домовленостей з приводу рішення української "сирної проблеми", які були досягнуті в четвер на його переговорах з главою міністерства аграрної політики України Миколою Присяжнюком, у зв'язку із заявами Азарова і голови українського МЗС Костянтина Грищенка з цього питання. "

Я ознайомився з цими коментарями, зробленими на лекції студентам. Позицію зовнішньополітичного органу України, викладену майже на вуличному фольклорі, можна пояснити втомою кінця тижня і хвилюванням від заняття, не властивого настільки високій посадовій особі. Ми готові почекати вироблення єдиного погляду на цю позицію всередині виконавчої влади України та визначення компетенції відомства, яке буде її висловлювати. Ми навіть готові до того, що подальші переговори по постачаннях сиру буде вести міністерство культури України"- заявив тоді Онищенко.

Як повідомлялось, нещодавно Росспоживнагляд, без надання будь-якої обґрунтованої аргументації заборонив імпорт до країни та продаж на її території сири трьох українських компаній. Під заборону попали ПП "Прометей" (Чернігівська область), АТ "Пирятинський сирзавод" (Полтавська область) і ТОВ "Гадячсир" (Полтавська область)". На сьогоднішній день на ринок Російської Федерації з України поставляють сир п'ятнадцять підприємств.

Сыр "с душком" - растительный жир или политика? - чит. также

Теги: азаров сыр онищенко сырная война
Источник: ТСН Просмотров: 1272