Неточності з відображенням інформації про земельні ділянки, виявлені в публічній кадастровій карті, не впливають на право власності громадян на землю і незабаром будуть виправлені. Про це заявив голова відомства Сергій Тимченко, передає УНІАН.

Реєстрацію землі пришвидшать і здешевлять

"Виявивши неточності в публічній кадастровій карті, турбуватися, а тим більше панікувати не слід. Земельні ділянки залишаються на своїх місцях, огорожі навколо них – теж. Документи, які є у вас на руках як у власників ділянок, повністю підтверджують ваше право власності. І те, що ми бачимо на публічній кадастровій карті, лише відображає ті помилки, які виявилися при переведенні паперових архівів в електронний формат. Звичайно, помилок там достатньо, але це не критично", – сказав голова Держземагентства.

Регистрация земли подешевела на 70 грн

В агентстві нагадали, що під час роботи над проектом фахівці земельного відомства перевели в цифровий формат майже 100 млн. документів різної якості і в різному стані. З них тільки 17 млн. – державні акти на землю, видані за всі роки незалежності. Технічних помилок при реалізації такого масштабного проекту уникнути неможливо, зазначили у відомстві.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украина земля карта кадастр
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1550
Загрузка...
Загрузка...