У поточному році Аграрний фонд продовжує здійснювати заходи з цінового регулювання внутрішнього ринку борошна за рахунок його виробництва із зерна державних запасів, які було сформовано у попередні роки. Про це UBR.UA повідомили у прес-службі Міністерства аграрної політики та продовольства.

Украинцы стали есть меньше хлеба

У 2013 році вже передплачено і отримано 36 тисяч тонн державного борошна за заявками обласних державних адміністрацій. Ціни реалізації є фіксованими, і станом на кінець лютого, в середньому, на 12% менші за ринкові. Водночас Аграрним фондом для забезпечення споживчих потреб населення спрямовано 1,8 тисячі тонн борошна через реалізацію фасованої продукції, в тому числі й на ярмаркових заходах.

На сьогодні укладено договори реалізації фасованого борошна у 50- та 2-3-кілограмових пакетах через заклади роздрібної торгівлі мережі супермаркетів. Реалізаційні ціни фасованого борошна Аграрного фонду визначені на рівні, на 10% меншому за ринкові.

Азаров уверяет, что хлеб не подорожает

На сьогодні в наявності на переробних підприємствах знаходяться 16,6 тисячі тонн готового до реалізації борошна Аграрного фонду.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: минагрополитики зерно
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 954
Загрузка...
Загрузка...