Огірковий парадокс. У столичних супермаркетах овоч обігнав за вартістю м’ясо!  А він же на  95 відсотків - вода, хоч і дуже корисна.  У ній ледь не половина таблиці Менделєєва. Огірочки багаті на глюкозу, аскорбінову кислоту, залізо та срібло.  Ось  і коштують майже як срібні, "золоті".

Зелений овоч – справжнісінький скарб. Його сік – омолоджує, виведе з організму токсини, рятує  від целюліту та недугів "щитовидки".  Дієтологи кажуть: за день людина може без шкоди для здоров’я з’їдати два кіло огірків. Пані Олександра каже: з її прилавку ранні овочі розбирають швидко. Попри високі розцінки. За кілограм турецьких правлять 20-25 гривень. Наші -  дорожчі.

Цены на огурец не падают из-за пасмурной погоды

Олександра, продавчиня:  "Кожен рік відрізняються ціни, тоді було 28 -25, а в цьому 35-40".

Заморські  – дешевші, бо за якістю вітчизняним поступаються, пояснюють фахівці. Та й імпортували їх із затримкою. У Туреччині був сезон дощів.  

Тетяна Гетьман, аналітик аграрного ринку"В этом году наши тепличные комбинаты начали довольно рано сезон. Т.е. украинский огурец уже как 2 недели продается на внутреннем рынке. И вот нашим тепличным хозяйствам удалось за счет дефицита огурца поднять цену"

 Деякі супермаркети у столиці  виставили просто фантастичну ціну - майже 53 гривні за кіло!  Ми – купили і понесли до лабораторії, аби з’ясувати: чи варто платити такі гроші за такі  овочі.

Марія Жеплінська, доцент кафедри технології і консервування:  "В даному випадку я дивлячись на цей огірок, доторкаючись його пальцями я бачу, що він уже не свіжий. Вони десь зберігалися при вищих температурах. Такі огірки після грядки повинні охолоджувати, а потім зберігати при понижених температурах – при 3-4 градусах".

В Украине подешевел борщевой набор

Далі, пані Марія перевіряє овоч на вміст сухої речовини. Її в огірку має бути не менше ніж 3-5 процентів. Вичавлює трішки соку у спеціальний прилад, результат - за мить…

Марія Жеплінська, доцент кафедри технології і консервування :  "В огірках в даному випадку є саме така кількість сухих речовин, а решту  - 86,7 припадає на воду. Вміст сухих речовин ще не втрачено".

Ідете по огірки – дивіться на їх розмір. Найкращі ті, що не довші за 10 сантиметрів. Тепличні містять більше калію. А ще – вибирайте "жіночок". Вони смачніші за овочі "чоловічого" роду.

Марія Жеплінська, доцент кафедри технології і консервування : " Потрібно скуштувати той огірок. Якщо він буде гіркий – то це означає, що чоловік. Я зараз зроблю - а ні, все таки жінка".

Россия объявила бойкот украинским огурцам

А ось визначити вміст нітратів, через які люди труяться, так швидко не можна. Та й на око "ворога" не розпізнати. Принаймні, ось цей Рижик їх точно не боїться. Гризе огірок із задоволенням.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: цена магазин овощи агро
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2880
Загрузка...
Загрузка...