Оптовий сільськогосподарський ринок - у кожне велике місто. Кошти на будівництво урядовці обіцяють знайти. Наступного року Кабмін планує збільшити фінансування до 200 мільйонів гривень.

А це у 20 разів більше, ніж витратили цьогоріч. Згідно з урядовою програмою, до 2013-го в нашій державі мають з’явитися 25 гуртових ринків. Щоправда, зараз працюють лише 3. У Львові, Донецьку та Києві. Чиновники кажуть: продукти там, мінімум, на 25% дешевші. Бо реалізують товар безпосередньо виробники. Отже – немає націнок. Наприклад, на столичному ринку працюють тільки павільйони з овочевою продукцією. Наприкінці осені відкриють м’ясний, рибний і квітковий.

"Згідно графіків будівництва на кінець листопада ми маємо отримати готовий продукт. Включно з холодильними системами, з системами вентиляції, тобто готова до експлуатації, до торгівлі об’єкт. Плануємо витратити на будівництво цих трьох павільйонів та інфраструктури близько 150 мільйонів гривень", - розповів телеканалу UBR генеральний директор Оптового ринку Олексій Чумак.

Теги: сельхозпроизводители ubr деньги из бюджета оптовые рынки
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 879