В Адміністрації Президента України не вірять у можливість повторення торгових війн між Києвом та Москвою в колишніх масштабах. Саме так тут прокоментували претензії російських виробників сиру до українських. Водночас, визнали: звинувачення не дають відповіді на питання, що відбувається насправді. Мовляв, конфлікт варто перевести у площину профільних міністерств.

Нагадаємо, на початку року голова Росспоживнагляду Геннадій Оніщенко повідомив, що всі до єдиного зразки українських сирів, відібрані в Москві, містять пальмове масло. Водночас відсутня будь-яка інформація про це на упаковці. Він також не виключив, що цю продукцію можуть заборонити ввозити в Росію.

Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України планує до 13 лютого проінспектувати всі вітчизняні молокопереробні заводи. На предмет фальсифікації товару.

Андрій Гончарук, керівник ГУ з питань міжнародних відносин АП: "Знали ми періоди і більш напружені, стосовно торгівлі нашої. Я думаю, що це перетікати все-таки в такі речі - не повинно".

Теги: торговля россия экономика сыр
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1431