Аграрії Львівської області успішно впоралися з посівною кампанією весняно-польових робіт 2012 року – про це під час брифінгу у Львівській облдержадміністрації 24 квітня повідомив начальник головного управління агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Роман Верещинський.

Роман Верещинський зазначив, що успішній польовій кампанії сприяли як погодні умови, так і налагоджена фінансово-кредитна підтримка: "Станом на сьогодні ми наблизилися до завершення посіву ранніх ярих культур - посів виконано на 100% , також в області висіяно 91% цукрових буряків, більше як на 60% посаджено картоплі і посіяно та висаджено овочевих культур. Якщо брати в загальному по посівах ярих культур, на сьогодні маємо 60% посіву по всіх категоріях".

Как себя чувствуют с/х культуры в апреле

Роман Верещинський додав, що працівники сільськогосподарського сектору своєчасно справилися із підживленням озимих зернових культур, зокрема на 100% проведено підживлення озимих зернових культур на площі 157 тис. га , озимий ріпак підживлений на площі 45 тис. га.

"Загальна потреба коштів на проведення весняно-польових робіт цьогоріч склала 564 млн. грн., залучені кредитні ресурси більше 62 млн. грн., в тому числі були залучені кошти із місцевого бюджету в розмірі 6,8 млн. гривень".

Начальник головного управління агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації наголосив, що матеріально-технічні ресурси, а це насіння та паливно-мастильна сировина, були своєчасно надані.

Как украинским овощам захватить европейские рынки

"Важливим моментом, що сприяв підготовці аграріїв до проведення весняно - польових робіт, є так звані форвардні контракти, закупівля аграрним фондом. Наші сільськогосподарські виробники уклали договори на закупівлю зерна аграрним фондом в кількості 26 800 тонн, це на суму 50 млн. 035 тис. грн. що є також певною підмогою сільськогосподарським товаровиробникам", - резюмував Р. Верещинський.

Теги: апк львів польові роботи
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 803