У посівній кампанії-2013 року ключовими яровими культурами в Україні стануть соняшник, соя, кукурудза і сорго. Про це в своїй доповіді в рамках конференції "Яровий клин: Весняна посівна - 2013" у Києві заявив керівник служби бізнес-проектів ІА "АПК-Інформ" Родіон Рибчинський, передає УКРІНФОРМ.

Аграрный фонд сужает круг поставщиков зерна

"Ці культури є найпривабливішими для сільгоспвиробника з точки зору високого рівня рентабельності їх вирощування", - наголосив Р.Рибчинський.  Висока ефективність обробітку цих культур зумовлена експортною орієнтацією більшості з них, а також сприятливою ціновою кон'юнктурою, уточнив експерт.

В МинАПК знают, где взять деньги на посевную

Нагадаємо, що зараз українські сільгоспвиробники забезпечені насінням ярих культур (без кукурудзи) на 102% від потреби. Також вже закуплено 644,5 тисячі тонн мінеральних добрив, що на 15% більше, ніж на цей час в минулому році, і 8,9 тисячі тонн засобів захисту рослин. А готовність тракторів, в середньому по Україні, становить 91%, грунтообробна-посівної техніки - 94%.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: агрорынок зерно посевная
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 3086
Загрузка...
Загрузка...