Світові ціни на молочні продукти продовжують демонструвати висхідний тренд у зв'язку з екстремальними погодними умовами в основних країнах-виробниках молока, пише AgroNews.

Выгодны ли украинским производителям пошлины на импорт

Ця тенденція збережеться в найближчі місяці, оскільки виробництво молока, швидше за все, і далі буде падати в більшості ключових експортних регіонах, а попит буде продовжувати збільшуватися.

У Новій Зеландії поява залишків добрива DCD в молочних продуктах призвела до невизначеності для споживачів. Необхідність тестування DCD і виявлення потенційних ризиків для здоров'я, а також розробка правил відносно даної речовини займе деякий час. Тим не менш, виробництво молока в Новій Зеландії зросло приблизно на 5% в цьому сезоні, але суха погода бере своє на півночі острова, де обсяг виробництва молока значно знизився.

У Россельхознадзора нет претензий к качеству украинского сыра

В Австралії виробництво молока зменшилося на 1,3% в грудні, але в річному обчисленні обсяг виробництва зріс на 0,5%. На обсяги надоїв негативно впливають спека на півдні країни, а також повені у деяких регіонах Нового Південного Уельсу і Квінсленда.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: цены мир молочные продукты
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1100
Загрузка...
Загрузка...