Інспекціями державного технічного нагляду, які увійшли до складу територіальних органів Державної інспекції сільського господарства України, складено та погоджено з місцевими держадміністраціями графіки проведення суб’єктами господарювання обов'язкового технічного контролю машин в Україні. Про це повідомили у прес-службі Державної інспекції сільського господарства.

чит. також Аграрна академія потребує перебудови

Так, управліннями технічного нагляду, охорони праці та пожежної безпеки територіальних органів Держсільгоспінспекції України проводиться робота з інформування власників машин щодо порядку здійснення технічного контролю.

Для більшої поінформованості про хід проведення обов'язкового технічного контролю, його обговорення відбувається на нарадах і семінарах із залученням представників громадськості.

Отже, станом на 2 квітня 2012 року в Україні суб’єктами господарювання вже проведено близько 50 тис. перевірок технічного стану машин під час обов’язкового технічного контролю.

Зокрема, голова Держсільгоспінспекції України Сергій Тригубенко відзначив, що Держсільгоспінспекція у сфері здійснення державного нагляду в частині експлуатації та технічного стану машин обслуговує більше 52 тис. суб’єктів господарювання, у тому числі, 25 тис. агроформувань та фермерських господарств, 20 тис. промислових підприємств та інших суб’єктів господарювання, 7 тис. підприємств та закладів з державною формою власності.

Теги: аграрии проверки сельхозтехника агросектор
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 685