З початку року у лікарні з харчовими отруєннями та кишковими інфекціями звернулися близько півтисячі киян. Головною причиною госпіталізації стало споживання неякісної продукції в фаст-фудах. Саме ятки з шаурмою перевірили цього тижня працівники служби ветеринарної медицини та співробітники ветеринарної міліції, повыдомляють Agronews. 

 

"Якщо в минулому році було з 10 - 9, то в цьому році з 10 - 8 чи може 7 кіосків, де продукція, як правило, реалізовується без документів, які засвідчують походження цього м'яса, звідки воно там: від здорової тварини чи від неживої тварини, чи яку там забили в період лікування", - зазначає керівник відділу ветеринарної міліції Києва Олександр Овчаренко.

Фахівці зазначають, що покупці швидкої їжі можуть вимагати від продавців документів на продукції. Проте зазвичай не роблять цього.

Що ж до контролюючих органів, то в разі не надання їм дозвільної документації, вся продукція невідомої якості утилізується.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: документы фастфуд агро
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1952
Загрузка...
Загрузка...