Колумбія наступного року збільшить урожай кави на 16%. Насамперед за рахунок сортів, які стійкі до захворювань. У цій країні зробили ставку на генетичні дослідження, завдяки яким кавові культури швидше адаптуються до змін клімату. Тутешнім фермерам заважають триваліші дощові сезони, які ставлять під загрозу усе виробництво експортного продукту.

Хосе Рамон Колаз, виробник кави: "Сезон дощів дуже мене бентежить. Хоча ми й зробили всю роботу по заплідненню і контролю рослин, непогода все одно дала про себе знати. І ми нічого не можемо з цим зробити".

Через дощову погоду листя кавових дерев вражає грибок "Роя". Та завдяки генетичним дослідженням у Колумбії вже винайшли вісім стійких сортів. Насіння поширили серед регіональних виробників продукту.

Карлос Армандо Урібе, координатор колумбійської Асоціації Виробників Кави:"Несприятливий клімат викликав серйозні проблеми для промисловості. Через дощовий сезон занадто багато туману, а рослина потребує багато світла. Тому, через нестачу фотосинтезу, зерна не розвиваються. Але завдяки науці наші справи підуть угору".

Кліматологи з Національного центру досліджень кави також намагаються поліпшити ситуацію. Зокрема, консультують виробників продукту щодо змін агротехніки. Наразі Колумбія сподівається виростити до 15 мільйонів мішків у 2015-му році і навіть збільшити врожай до 18 мільйонів у 2020-му.

Теги: колумбия агрорынок кофе арабика
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 758