За рік-два імпорт і експорт тваринницької продукції в Україні зрівняється, припускають експерти. Зокрема за 7 місяців цього року обсяги ввезення м’яса скоротилися вдвічі, порівняно з аналогічним періодом минулого року - зі 190 тисяч тонн до 95. Водночас кількість проданого за кордон - зросла на 30%, із 30-ти тисяч тонн до 45-ти. Експерти кажуть, така тенденція збережеться й надалі. Одна з причин зменшення імпорту - відмова від малоякісного іноземного продукту.

"Якщо говорити про фінансовий вимір, то ми вже майже досягнули паритетності імпорту і експорту, але за рахунок того, що імпортується низькоякісна продукція за низькою ціною, а експортується продукція нормальної якості. То якщо рахувати в тоннах, імпорт ще перевищує експорт", - зауважив аналітик з аграрних питань Володимир Лапа. Розповідає телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: мясо ubr иморт-экспорт
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1087