Учасники Співдружності Незалежних Держав повинні більш ефективно і злагоджено взаємодіяти в агропромисловому комплексі, заявив Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв, виступаючи в Москві на Міжнародному економічному форумі держав-учасниць СНД "20 років разом: досвід співробітництва та перспективи", повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

Головним завданням, яке при цьому ставиться, Андрій Клюєв назвав проведення узгоджених дій, спрямованих на забезпечення громадян наших країн основними продуктами харчування власного виробництва. Він нагадав, що 2011 рік оголошено Роком продовольчої безпеки в Співдружності, а в кінці 2010 року наші країни підписали низку важливих документів, у тому числі і Концепцію підвищення продовольчої безпеки. За словами першого заступника керівника Уряду України, Міжурядовою радою з питань агропромислового комплексу завершується підготовка Плану заходів щодо забезпечення реалізації цієї Концепції не тільки в 2011-му, а й у наступні роки.

Андрій Клюєв також нагадав, що в рамках Співдружності вже створювався загальний аграрний ринок, навіть було укладено в 1998 році відповідну Угоду. Однак тоді істотних результатів досягти не вдалося, зазначив він. "Пропоную врахувати попередній досвід і діяти швидко і злагоджено", - заявив Перший віце-прем'єр-міністр України.

За його словами, Україна готова взяти найактивнішу участь в реалізації програми "Зелений коридор". Це сприятиме покращенню системи забезпечення населення наших країн плодоовочевою продукцією, сказав Андрій Клюєв.

"Враховуючи, що питання продовольчої безпеки включено в Порядок денний чергового, 49-го, засідання Економічної ради СНД, Українська сторона пропонує також детально розглянути його в рамках бізнес-форуму "Ялтинські ділові зустрічі", - заявив перший заступник керівника Уряду України.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: апк клюєв зелений коридор
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 857