Україна входить до п’ятірки найбільших виробників кукурудзи у світі. Кажуть у Мінагропроді. Цьогоріч аграрії планують зібрати рекордну кількість зерна культури - 18 мільйонів тонн. Тоді як у 2010-му було на 6 мільйонів менше.

Виробники задоволені результатом. З гектара в середньому отримують по 50 центнерів. До того ж, у господарствах, які відвели під кукурудзу понад 150 тисяч гектарів, урожайність приблизно вдвічі більша. Рентабельність на рівні 25%. Наразі фермери зібрали лише 7% від прогнозованого. Щоправда, у 2011 через дощі зерно потребує підсушування.

"Ми підрахували, що сьогодні те, що в нас є у господарствах і на хлібоприймальних пунктах, ми майже 800 тисяч тонн, до мільйона, можемо за сутки сушити. Тому сьогодні це питання розглядається", - пояснив телеканалу UBR представник Мінагропроду України Олександр Демидов.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: урожай кукуруза ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1026