Українців змусять стати вегетаріанцями! Експерти попереджають - країну готують до дорогого м'яса. На базарі  ковбаса вже подорожчала на чверть. Середня ціна - 60 гривень за палицю. Хоча офіційно, інфляції у державі майже немає.

В Минагропроде обещают, что украинцы будут есть больше мяса

Вартість не змінюють лише соціальні харчі. Зокрема певні види хліба, молоко та крупи. А ось м'ясо преміум класу,тобто філе та вирізка  за кілька тижнів зросте у ціні на 10-20 % - порахували аналітики. Причина - банальна - масовий забій худоби минув, і зараз - дефіцит. Та й утримання тварин взимку обходилося дорожче. 

Стоимость продуктов в Украине продолжает расти

Микола Верницький, аналітик аграрного ринку : "В нас був масовий забій а зараз в нас пропозиція м’яса на переробку не така вже й висока. І до того ж підвищилась вартість виробництва. Тобто відгодівлі тварин. Достатньо подорожчало зерно. Зеленого дешевого корму вже немає. І взагалі то обслуговування тваринницьких комплексів узимку більш дорожче".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: цена продукты мясо
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1217
Загрузка...
Загрузка...