28 березня Кабінет Міністрів України прийняв постанову "Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2011 року". Це урядове рішення створить більш сприятливі умови для ведення бізнесу, надасть позитивний імпульс розвитку ринку цукру, дозволить уникнути його затоварення, повідомили у прес-службі КМУ.

Читайте также: Рынок сахара демонстрирует снижение

На сьогодні в Україні накопичилися значні запаси цукру. В умовах, коли пропозиція перевищує попит, важливим чинником їх збалансування є мінімальна оптово-відпускна ціна на цю солодку продукцію. Донедавна вона становила 4925 грн за тонну.

Читайте также: Сахар в Украине не подорожает

На певному етапі продавати цукор за такою вартістю стало невигідно. Це в свою чергу створює ґрунт для зловживань. Згідно із законом, заниження мінімальної оптово-відпускної ціни на цукор тягне за собою великий штраф: його розмір складає подвійну суму виручки за продану партію. Але каральні методи не завжди ефективні. Тому Уряд вирішив зробити черговий крок назустріч бізнесу, лібералізувавши мінімальну оптово-відпускну ціну на цукор. Відтепер це 4250 грн. за тонну.

В Україні подорожчає цукор, але скуповувати його мішками не варто>>>ВІДЕО

Теги: цена сахар
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 974