В Україну заборонили ввозити бразильське м'ясо. Держветслужба повідомила - товар однієї з фірм не відповідає мікробіологічним показникам.

Заборона ввезення бразильського м'яса до України нічого не змінить. Вважають у союзі споживачів. Кажуть, після скасування обов'язкової декларації відповідності стандартів - не всю продукцію перевіряють у лабораторіях. А гормони росту додають майже всі.

Українців змусять стати вегетаріанцями

Тетяна Шельман, голова союзу споживачів : "Саме ці гормони росту потрапляючи до організму людини, тому що навіть уже доведено, що вони не виварюються, вони не висмажуються і якщо їх там занадто зашкалює таке м’ясо зрозуміло, що небезпечно їсти"

Якщо тварину нашпигували ще й антибіотиками  - вони залишаться у вас в організмі. Тож, купуючи м'ясо або вироби з нього, попросіть у продавця сертифікат якості. Проте документ можна підробити  . У центрі споживчих експертиз кажуть, до 30-ти відсотків інгредієнтів м"ясної продукції іноді можна просто не ідентифікувати.

Валентин Безрукий, президент центру споживчих експертиз : " Недобросовестный производитель добавит туда какие- небуть наполнители, какие- небуть модифицированные крахмалы, там групповые какие-то камеди и методов их идентификации обнаружения просто нет в Украине , поэтому их никто там и искать не будет, никто не знает как их искать".

В Минагропроде обещают, что украинцы будут есть больше мяса

У складі продукту можуть бути Є домішки. Таких понад тисяча. Ліпше випишіть особливо небезпечні та звіряйтеся з переліком.

А якщо списку не маєте, принаймні подивіться на зовнішній вигляд - неприродний колір свідчить про велику кількість барвників, а надто тривалий термін придатності сигналізує - єшок там вистачає.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: украина импорт мясо добавки
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 978
Загрузка...
Загрузка...