Ізраїльські конструктори створили "пилосос", що дозволяє збирати шкідників із рослин. Про це повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на місцевий веб-ресурс Newsru.

Чиновников из сел отправят учиться

Ця машина потрібна аграріям країни. Річ у тому, що на сьогодні в Ізраїлі на кожні 100 гектарів сільгоспугідь використовується 3,5 тонни отруйних речовин - у 88 разів більше, ніж, наприклад, в Швеції, де встановлено найсуворіші у світі стандарти для сільського господарства. Зазначається, що розробка ізраїльських фахівців допоможе фермерам скоротити кількість використовуваних хімікатів.

Как возродить украинское село

"Пилосос" було розроблено спільно з компанією Agroshlav і випробувано на полях господарства "Хасалат". "Пилосос" чіпляється до трактора, при цьому всмоктувальний пристрій знаходиться на висоті приблизно 10 см від рослин. Шкідники збираються у "пилозбірник", який, як і у випадку із звичайним пилососом, слід очищати у міру заповнення.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: израиль насекомые пылесос поле
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1124
Загрузка...
Загрузка...