За результатами державного обліку лісів, проведеного в 2011 році, площа лісів, підпорядкованих Держлісагентству України, зросла на 353 тис. га, а площа вкритих лісовою рослинністю лісових ділянок збільшилася на 212 тис. га або на 4%. Про це повідомляє офіційний портал КМУ.

Унаслідок поліпшення лісокультурного виробництва, використання якісного садивного матеріалу, проведення своєчасних доглядів за лісокультурами та збільшення площі нових лісів загальний запас деревостанів зріс на 117 млн. метрів кубічних, або на 8% і склав 1 млрд. 512 млн. метрів кубічних.

чит. також В Киеве защитники деревьев чуть не подрались с милицией

За словами голови Держлісагентства Віктора Сівця, проведення державного обліку лісів і одержання зведеної документації державного лісового кадастру дали змогу виявити позитивні кількісні і якісні зміни в лісовому фонді України.

"Проведений в 2011 році державний облік лісів підтвердив збільшення загальної площі лісів та підвищення лісистості України. Крім того, відмічається зростання частки площі лісів, що виконують переважно екологічні та соціальні функції, збільшення площі стиглих і пристигаючих деревостанів, що дозволяє поступово збільшити розрахункову лісосіку в лісах можливих для експлуатації, зростання загальних та середніх запасів деревостанів на 1 га та збільшення площі господарсько-цінних порід" - наголосив Віктор Сівець.

Теги: лес земля гослесагенство
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 695