Авто бізнес класу, таксометри, GPS-навігатори, кондиціонери. У Борисполі з'явилася державна служба таксі - перша в Україні. У аеропорті Бориспіль вона буде єдиною. Конкурентів сюди пустять лише після Євро-2012, якщо ті куплять ліцензії.

Антон Волов, гендиректор аеропорту "Бориспіль": "Для того, чтобы заказать такси из города в Борисполь, вы можете позвонить на телефон диспетчерской службы, но дело в том, что так как мы предоставляем нашим такси эксклюзив выезда, вывоза пассажиров из Борисполя в город, потому, чтобы не ехать пустими, мы останавливаемся, как маршрутное такси - на определенных точках".

Замовити таксі можна буде лише на спеціальних стоянках. Їх буде 15. Наразі поки автопарк налічує лише 10 автомобілів, іще 100 аеропорт отримає у наступному році. Кажуть: рентабельність заплановували на рівні півтора відсотка.

Борис Колесніков, віце-прем'єр-міністр України: "Стоимость проезда из Борисполя в центр города - 6 гривен 50 копеек за километр. Из центра города в Борисполь - 3 гривны 50 копеек".

Водії знають англійську. І зароблятимуть мінімум 800 доларів. Ставка оплати залежатиме від кількості рейсів. Водночас, за підрахунками профільного міністерства, лише 5 відсотків туристів у Борисполі користуються саме послугами таксі.

Теги: такси аэропорт борисполь транспорт
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2426