Для автобусів продаватимуть "автоцивілку" лише на півроку. Оскільки термін дії техогляду повинен чітко співпадати з полісом обов’язкового убезпечення. Але так виходить значно дорожче.

Пасажирським перевізникам "автоцивілка" влетить у копієчку. Згідно з новими правилами, автобуси проходитимуть техогляд кожні півроку. А поліса страховики не даватимуть без відповідного акта.

"Если раз в полгода проходит транспортное средство контроль, значит на полгода выписывается полис, раз в год - значит на год выписывается полис, потому что срок дейсвтвия полиса обязательно должен совпадать с окончанием действия технического контроля", - розповідає начальник управління страхової компанії Ірина Мацола.

"Автоцивілку" можна взяти на термін від 15 днів до року. І що коротші строки, то дорожчий поліс. Різниця у 15-20%. Наприклад, річний договір обійдеться у 800 гривень, а на 6 місяців - 560.

"Приобретая полис на один год, страхователь не переплачивает, если на погода, то идет удорожание полиса по коэффициентам страховой компании", - каже Володимир Богоченко, начальник управління роздрібних продажів.

За оформлення піврічних полісів автовласники втрачають можливість отримати оптову знижку. Відповідно до закону, купуючи автоцивілку на 5 машин, дисконт 5%. Убезпечити від 10 до 20 залізних коней - буде на 10% дешевше, якщо більше транспортних засобів - знижка 15%.

У моторно-транспортному бюро законодавчу колізію щодо пасажироперевезень обіцяють урегулювати. Щоб "автоцивілку" можна було оформити і на довше. Решті автовласників, для яких залишили ТО, доведеться змиритись із правилами, доки повністю всі не перейдуть на нові поліси. Розповідає телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: автобусы ubr полисы автоцивилка
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 3247