Поглянь на новинки. Електрокари, гібриди та інноваційні концепти. Канадці - перші дізнаються про все нове у світі машин. У Торонто стартувало щорічне авто шоу. 

До столиці Канади з’їжджаються автолюбителі з усього світу. В Торонто стартувала щорічна виставка, де традиційно представляють останні розробки та технології світу машин. Захід у Канаді часто називають репетицією перед основним шоу в американському Детройті, що починається вже за кілька тижнів. Однак учасники та організатори форуму нині не зовсім погоджуються із таким формулюванням.

Топ-5 самых дорогих дорог в мире

Девід Макклін, організатор шоу :  "Це шоу повністю відрізняється від виставки, яку проводять в Америці. Захід в Детройті влаштовують переважно для великих компаній та інвесторів, а шоу в Торонто – виключно для клієнтів та покупців".

Автомобільні компанії нині також із більшим оптимізмом дивляться на канадський ринок збуту. Адже обсяги продажів у Сполучених штатах та Європі за останні два роки значно скоротилися. Приміром попит на продукцію Форд знизився на двадцять шість відсотків, а Тойота реалізувала на шістнадцять процентів менше автомобілів. Тим часом у Канаді продажі тримають на докризовому рівні, що не може не радувати авто концерни.

Чоловіки часто не пропускають жінок. Інколи навіть підрізають

Роберт Глен , виконавчий директор Аudi в Канаді : "З 201-го року, в Канаді нам вдалося подвоїти обсяг продажів. І ми очікуємо на подальше зростання в 2013-му".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: автомобили шоу торонто
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1278
Загрузка...
Загрузка...