Українські автомобілі подешевшають, обіцяють виробники. Але за умови повернення 25% мита на імпорт машин із держав-членів СОТ. Нагадаємо, вітчизняні виробники звернулись до членів цього об'єднання з пропозицією відновити стягнення збору.

Таким чином закордонні машини подорожчають на 10-13% прогнозують експерти. Окрім того, до України почнуть масово ввозити авто світових брендів, які зійшли із конвеєрів російських заводів. Як відомо, із північною сусідкою у нас існує договір про зону вільної торгівлі, який дозволяє здійснювати операції купівлі-продажу товарів із нульовою митною ставкою. Втім, вітчизняні виробники стверджують: Росія не завдасть значної шкоди.

"Мито з Росією підніматися не буде. Так, дійсно, буде збільшений попит певний на якусь невелику частку на російські автомобілі. Але, якщо ви пам’ятаєте, цей попит частково задовольняється за рахунок виробництва в Україні російських автомобілів. Тому це теж піде на користь національному виробнику. Буде більше роботи в Україні", - розповів телеканалу UBR автовиробник Олег Папашев.

Теги: ubr импортные пошлины на авто российский автопром
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 801