У світі шикарних авто - подія. У продаж надійшло останнє творіння люксової компанії "Бентлі". Машина так само вишукана, однак має кілька інновацій. Приміром, нова модель стала менш шкідливою для довкілля.

Традиції та інновації. Новинка класу люкс – Континенталь Джей-Ті-Ві-вісім надійшла у продаж у Великій Британії. Ціна шикарної машини "в базі" - двісті двадцять шість тисяч доларів. У керівництві компанії запевняють: поки що це найменш шкідлива для довкілля модель від Бентлі. Конструкторам вдалося вдвічі скоротити обсяг викидів вуглецю в атмосферу. За рахунок цієї моделі розраховують привабити нову, більш молоду касту клієнтів.

Аласдаїр Стюарт, член ради директорів компанії: "Це авто має привабити увагу тих людей, які зараз водять Мазератті чи Порше. Якщо їм захочеться дещо скинути оберти та придбати собі машину трохи вищого класу, наша нова модель – саме те, що їм потрібно".

Продукція "Бентлі" - належить до класу шикарних і найдорожчих авто в світі. Утім, це не завадило виробнику непогано заробити минулого року. Обсяг прибутківкомпанії у 2011-му виріс аж на тридцять сім відсотків. Керівництво зізнається, у часи світової економічної кризи, клієнтів справді побільшало.

Дерек Беннет, менеджер компанії: "До нас звертаються клієнти звідусіль. З Африки, Дубая, Росії. І ми завжди готові задовольнити їхні бажання. Наш бізнес розвинений по всьому світі. Тож, коли ми продаємо наше авто, ми гарантуємо, що клієнт у будь-якій країні потім зможе отримати належний сервіс".

У керівництві "Бентлі" вже наявними успіхами задовольнятися не збираються. Компанія накинула оком на бренд "Майбах", який німецький концерн "Даймлер" нещодавно виставив на продаж.

Теги: авто премьера презентация новинка бентли
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 930