Західні ЗМІ по черзі говорять про те, що між BMW і корейською Hyundai Motor йдуть переговори про співпрацю. Згідно з останньою розсекреченою інформацією, компанії збираються разом працювати над розробкою двигунів і рядом інших областей. У той же час інші джерела заявляють, що німці та корейці обговорюють щось таке, що виходить за рамки вже звичного в наші дні проектного співробітництва. Подейкують про утворення цього альянсу, в якому гроші на розробку нових моторів обидва учасники будуть ділити порівну.

Появилась новая информация о новом поколении Audi A3

За даними німецьких ЗМІ, компанія BMW націлена на роботу з Hyundai через можливість знизити свої витрати на розробку нового сімейства моторів, які оцінюються в суму від одного до двох мільярдів євро. І хоча в Hyundai Motor спростували цю інформацію, експерти вважають, що об'єднання двох гігантів дозволить BMW заощадити, а корейці отримають досвід створення високотехнологічних і ефективних бензинових моторів.

Лучшие фото из Пекинского автосалона 2012

Зараз також повідомляється про те, що німці домовляються з General Motors про перспективні технології, що стосуються паливних елементів і розглядають варіант розширення співпраці з PSA Peugeot Citroen в області бензинових двигунів. Також BMW працює з Toyota.

Теги: авторынок
Источник: http://svit24.net Просмотров: 1282