Тепер у разі аварії одвічні питання "Хто винен?" і "Що робити?" втратять актуальність. У Британії зробили чорний ящик для автомобілів.

Виплати за страховим полісом дорого обходяться і в кращі часи, але особливо болісно переживати це, коли тобі 20 і в тебе нова машина. Та у Британії цю проблему розв'язали. Хто винен у ДТП? Відповідь на це питання дасть новий винахід – чорний ящик для автомобілістів. Він зекономить гроші молодим водіям.

"Спершу з цим трохи важко. Ти знаєш, що завжди мусиш стежити за своїм автомобілем. Але я думаю, загалом цей пристрій фактично заохочує вас триматися за кермо краще, звертати увагу на знаки, та й узагалі їздити за правилами", - розповів Адам Уіллет, 20-ти річний водій.

Організація з питань добросовісної конкуренції у Британії починає розслідування на ринку страхування автомобілів після того, як виплати за страховими випадками зросли на 40% порівняно з минулим роком. Тому цей прилад не тільки допоможе водіям, а й полегшить роботу страховим компаніям.

"Бувають випадки, коли треба зробити аварійну зупинку. Система це фіксуватиме, й у разі ДТП ви будете захищені", - пояснює Найджел Лейсі PR-менеджер компанії-розробника.

Тож тепер британські водії не проти придбати такий прилад, який фіксуватиме їх дії. Розповідає телеканал UBR.

Теги: автомобили британия черный ящик ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 924