Хочете купити авто? Спочатку йдіть до обмінника. Якщо курс валют зміниться - автоматично зміняться і прайси на машини. Причому, такі коливання вартості на залізних коней відбуваються ледь не щодня.  Це стосується транспорту, який зійшов із європейського конвеєру.  А клієнт може як виграти, так і програти від американських гірок іноземних грошей.

Бензин дорожчає - треба вчитися економити пальне

Упав курс валюти - спішіть до автомобільного салону. Машини цього дня продаватимуть дешевше. Усе тому, що офіційні дилери орієнтуються на показники обмінників.  Але  на валютних коливаннях можна і програти. Це якщо курс  піде вгору. Продавці  таким чином убезпечуються від значного здешевлення авто. Дилери попереджають: забагато дешевизни не буде. Автосалони  встановлюють  максимальну планку зменшення ціни. Яку саме - комерційна таємниця.

Асфальт сходитиме щовесни - ямковий ремонт витримує лише рік

Віталій Мошніков, фінансовий директор автоцентру : " Если, например, гривна девальвировала по отношению к доллару или наоборот подешевела в ту или иную сторону, на 5%, то и цены на авто, импортируемые, которые завезли, изменятся ровно в этом же процентном соотношении".

Рейтинг надежности автомобилей: "японцы" лидируют

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: цена автомобили продажа
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1266
Загрузка...
Загрузка...