У парламенті пропонують повернути фотовідеофіксацію порушень правил дорожнього руху, які скасували влітку 2010-го. У Верховній Раді вже зареєстрували відповідний законопроект. Записувати планують п'ять основних видів порушень. Це - перевищення швидкості, неправильний рух на залізничних переїздах, проїзд по тротуару і перетин подвійної суцільної. Фото направлятимуть до суду, який вирішить: відібрати у порушника водійське посвідчення чи нехай заплатить штраф. За словами Міністра юстиції, це сприятиме зменшенню аварійності на дорогах.

Олександр Лавринович, міністр юстиції України: "Я думаю, що це зменшить аварійність. Будь який крок, який впливає на спосіб мислення людини за кермом, з точки зору того, що є контроль з його діями на дорозі, він обов’язково сприятиме тому, щоб аварійність на дорогах стала меншою. Тому я особисто це підтримую".

Найцікавіші публікації по темі:

"Письма счастья" не дойдут до своих адресатов

ГАИ запретили штрафовать автонарушителей лишь по показаниям "Визира"

Луценко установит на дорогах новый "Визир"

Водители нашли оружие против гаишников

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: авто фото камера гаи письма счастья визир
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3688