На авторинку нова послуга - здаєте свій автомобіль брокерам, а вони шукають на нього покупця. З першого погляду - пропозиція спокуслива. Але несумлінних продавців - як сарани. У когось замість простоювання на майданчику авто обслуговує потреби брокерів а то й взагалі здається в оренду! Причому з продавця авто за це ще й гроші беруться!

В пошуках альтернативи авто базарів, он-лайн продажів, або ж сумнівних трейд інів, автовласники погоджуються на будь-які умови, щоб як найшвидше продати старе авто.

Володимир Мельковський, автомобільний консультант: "Продажа заключается в том что бы продать ее в течении месяца, затрат для автовладельцев никаких все это делают ребята абсолютно бесплатно. Заключается договор опись автомобиля – все как положено в нормальной конторе".

"Нормальна контора" - все ж візьме з продавця авто від 500 до 1000 гривень авансу. Далі, за умовами угоди, по 500 гривень щомісяця - за стоянку, мийку, та за організацію переглядів автомобіля, що продається. Та замість задекларованих двох тижнів, машину продають місяцями. Відповідно і гроші з продавця викачуються чималі. Приклади таких випадків активно обговорюють на авто-форумах: "За 1,5 месяца ни одного показа моей машины. И где же те покупатели, которые чуть ли не в очереди у них стояли за моей машиной? 850 грн взяли, а работы никакой. Машину я продала сама - без их помощи. Денег мне так никто и не вернул!"

Здавалось би нічого дивного – адже, за будь-яку послугу потрібно платити. Та виявляється, що часто вашим авто ще й користуються тоді, коли воно б мало стояти на майданчику і показуватись покупцям. Окрім ключів менеджери вимагають залишати технічний паспорт авто. Враховуючи, що довіреності зараз скасовано – не дивно, що після місяцю простою на спідометрі з'являються зайві кілометри пробігу!

В Україні з'явилася нова автомобільна афера >>> дивитися

Микола Тищенко, автовласник: "Валялась куча ключей от автомобилей, причем выглядело это как большая горка ключей брелоков сигнализации, техпаспортов, документов. Два из менеджеров стоя у себя покуривая один к другому обратился мужик берем ключи от первой попавшейся машины вон съездим куда нибудь. Просто покушаем".

Інша послуга коміссійних майданчиків- "оренда автомобілів". Та коли коли ми спілкувались із менеджерами, жоден достеменно так і не зміг показати - які з усіх авто лише продаються, а які здаються в оренду.

Теги: автомобиль продажа авторынок обман мошенник брокер
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2632