Новий родстер Jaguar F-Type і ряд інших моделей марки в якості опції отримають ручну коробку передач. Як зазначив Адріан Холмарк, глобальний бренд-директор компанії, мова йде про агрегаті з не менш ніж шістьма ступенями.

Останніми класичними автомобілями Jaguar з ручною коробкою передач були суперкар XJ220 і XJ15, що випускалися два десятиліття тому, а також дизельні версії седана S-Type. Крім того, "механіка" пропонувалася для моделі X-Type - побудованої на базі Ford Mondeo машини, про яку в компанії останнім часом воліють не згадувати.

Що стосується представницьких седанів і купе люкс-класу, то для них "автомати" стали стандартом ще в сімдесяті-вісімдесяті роки минулого століття.
Европейские автопроизводители готовы пойти на крайние меры

Холмарк зазначив, що флагманська модель XJ завжди буде пропонуватися лише з автоматичною трансмісією, а ось машини поменше можуть отримати "механіку". Крім згаданого F-Type, мова швидше за все йде не стільки про моделі XF і XK, скільки про майбутнє компактному седані Jaguar, який складе конкуренцію BMW 3-Series.

 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: авторынок jaguar
Источник: automotoclub.info Просмотров: 1946