Вже за тиждень позначка термометра опуститься нижче нуля, обіцяють синоптики. Власники машин із дизельними двигунами готуються до сюрпризів. Літнє пальне в баку замерзає, якщо за вікном мінус 10, зимове витримує 20-25 градусів морозу, - переконують на автозаправках. Але що робити, якщо сталося не так, як гадалося?

Якщо застрягли посеред міста - ще півбіди - викликайте евакуатор і везіть машину до найближчого СТО. Там замінять фільтр і заллють зимове пальне. Все це обІйдеться у 400-600 гривень. А ось якщо лишились сам на сам із бідою посеред поля - діяти треба негайно, але без екстриму.

Петро Волков, директор СТО: "Есть такой способ, но он очень опасный. Нагревают воздух под баком открытым огнем, солярка она не взрывается, но пары могут. И тогда ущерб какой будет?"

Зігріти машину можна більш безпечним способом.

Ігор Бут, механік: "Самый простой выход полить кипятком этот фильтр можно найти консервную банку, открутить фильтр, залить кипяточком, чтоб растаяло это желе и опять поставить".

Вистачить кілометрів на 5. Потім процедуру необхідно повторити. Але підходить вона не для всіх машин. Якщо фільтр внутрішній і до нього не доступитися, треба йти в обхід.

Дивіться також: Що вигіднше? Дизель чи бензин? (відео)

Ігор Бут, механік: "Можно пустить солярку в обход фильтра топливного. для этого надо иметь какую-то трубочку или ручку и два хомута. вытягиваем пасту, ручку вставляем, хомутами зажимаем и идет солярка в обход фильтра, потому что солярка замерзает и не пропускает фильтрующий элемент"

Коли ж із технікою у вас не склалося і змінити ситуацію не вдається, змініть своє ставлення до неї. Якщо такі слова як "інжектор" чи "стартер" вам абсолютно ні про що не говорять. А на евакуатор марно і сподіватися, викликайте на підмогу друзів, а самі одягайтеся тепліше, вмощуйтеся зручніше і згадуйте, куди поклали чек з автозаправки, він знадобиться, коли надумаєте подавати позов до суду.

Щоб не довелося потім судитися, заправляйтеся лише на перевірених АЗС, які дбають про свою репутацію. Виявити підробку самостійно практично неможливо. І не варто спокушатися на дешевший дизель, бо ремонт авто обІйдеться дорожче.

Теги: топливо авто бензин дизель
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1923