Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов оглянув нові тролейбуси, які вже за тиждень курсуватимуть містом.

Як повідомили в столичній міськадміністраціі,особливу увагу очільник КМДА звернув на комфортність салонів та модернізовану систему управління транспортними засобами.

Дивіться також: Яким громадським транспортом краще користуватися взимку >>> відео

"Це перші тролейбуси, які ми отримуємо цього року. Приємно, що їх постачає нам саме український товаровиробник, продукція якого відповідає світовому стандарту якості. Водії, які вже мали змогу протестувати нову техніку, запевняють – вона комфортна та надійна у використанні. Я впевнений, що вона сподобається і киянам. Цього року ми плануємо вивести на лінію понад 250 тролейбусів. Практично щомісяця отримуватимемо і нові автобуси, і тролейбуси. Загалом, до початку Чемпіонату Європи з футболу, ми плануємо випустити на лінії до 400 одиниць нового рухомого складу", – сказав Олександр Попов.

Так, незабаром кияни побачать на лініях нові тролейбуси. Обслуговуватимуть пасажирів два типи машин – місткістю 105 та 184 місць. Обидві моделі мають пандуси для заїзду колясок та систему нахилу кузова, що робить їх доступними для людей з обмеженими фізичними можливостями. Крім того, вони облаштовані поліпшеною системою вентиляції, а нова система управління тролейбусами дозволяє економити електроенергію майже вдвічі – до 45%.

Голова КМДА зауважив, що заміна старих тролейбусів на "енергозберігаючі" дозволить ще довгий час утримувати на існуючому рівні тарифи на проїзд у громадському транспорті.

Він додав, що розширення парку рухомого складу громадського транспорту дозволить місту не лише покращити якість пасажирських перевезень, а й забезпечити у повній мірі реалізацію права пільгових категорій на безкоштовний проїзд.

КМДА нагадує, що комунальне підприємство "Київпастранс" є єдиним перевізником, який на 100% виконує Закони України "Про автомобільний транспорт" та "Про міський електричний транспорт", забезпечуючи перевезення пільгових категорій пасажирів, яких в Києві постійно проживає понад 800 тисяч.

Щоденно на лінію виходить до 800 автобусів, понад 350 тролейбусів та 194 трамваїв (з яких 87 односкладових, 97 двоскладових трамваїв, 10 трисекційних потягів).

У 2011 році підприємством перевезено понад 410 млн. пасажирів тільки у звичайному режимі руху, з яких 271 млн. – пільговики.

Нагадаємо, КМДА залучає кредитні кошти для закупівлі нового громадського транспорту.

Читайте також: Між Києвом та Ірпенем їздитиме тролейбус


Теги: киев троллейбус кмда
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 7195