До Європи треба їздити з тахографом. В Україні запрацювали нові правила зі встановлення приладів, які фіксують час руху. Всі хто заробляє міжнародними перевезенням пасажирів, повинні встановити цифрові тахографи вже до першого червня цього року.

Дивіться також: Українські авто перевірятимуть краще. Забагато ДТП

А ті, хто доставляє вантажі - до 2013-го. Також змінили час роботи та відпочинку водія. Проїхав чотири з половиною години - відпочинь сорок п'ять хвилин. Ціна на такий цифровий тахограф - понад 6000 гривень. Вартість установки варіюється від 7 до 10 тисяч - усе залежить від моделі транспортного засобу. Встановлювати такі прилади можуть тільки у спецмайстерні. Їх в Україні менше ніж десять. У Європі за даними тахографів стежать спеціальні служби. У разі порушення - чималий штраф.

Антон Міщенко, директор майстерні зі встановлення тахографів: "Это нарушение режима труда и отдыха - собственно то, на что ставится тахограф на машину. Режимы штрафов начинаются от 300-400 евро. И заканчивая, конечно же, тысячами евро - это если идут какие-то манипуляции с тахографом".

Теги: авто установка стоимость дтп скорость тахограф
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3654