При Міністерстві інфраструктури буде створено диспетчерську службу, фахівці якої в цілодобовому режимі зможуть надавати консультації автоперевізникам. Ця служба має розпочати роботу вже за 30 днів. Відповідне доручення дав віце-прем'єр, міністр інфраструктури Борис Колесніков під час наради щодо нелегальних перевезень, повідомляє прес-служба міністерства.

"З тим, аби будь-який автоперевізник, водій зміг отримати реагування на свою проблему, ми впровадимо цілодобову диспетчерську службу при Міністерстві інфраструктури", - сказав Колесніков.

Дрібним автоперевізникам дали "зелене" світло >>> ВІДЕО

Звертатися на лінію буде можливо щодо будь-яких робочих питань як зі скаргами на роботу нелегалів, так і з заявами про порушення прав перевізників.

Планується, що обслуговувати автоперевізників будуть випускники навчальних закладів профільного напряму - тобто високодосвідчені фахівці.

Ще один крок назустріч автоперевізникам - створення серверу даних інспекторів Державної інспекції з безпеки на наземному транспорті, адже останнім часом почастішали випадки, коли перевізників перевіряють "липові" інспектори. Маючи на меті здобуття грошей, вони не лише виступають проти нелегалів, але і створюють незручності для легальних перевізників. Ця база даних повинна містити фотографії інспекторів, а також їх особисті дані та бути відкритою для всіх.

"Кожен водій, кожен перевізник повинні мати можливість перевірити, з ким має справу, а в разі порушення його прав - звернутися до Мінінфраструктури", - заявив Колесніков.

Теги: автоперевозки колесников мининфраструктури
Просмотров: 1515