Мінрегіон вважає недоцільним відкладати встановлення паркоматів та автоматичних в'їзних-виїзних терміналів на парковках. З квітня всі парковки мають бути обладнані відповідними пристроями, а оплата паркувальних талонів проводитиметься виключно безготівковим шляхом.

Про це повідомила прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України.

Читайте також: Сколько денег нужно на установление паркоматов в Киеве

"Відкладати встановлення паркоматів та автоматичних в’їзних-виїзних терміналів на парковках недоцільно. Оплата послуг з паркування за допомогою електронних пристроїв поширена в усьому світі та має впроваджуватися в Україні в рамках інтеграції в європейський простір, - йдеться у повідомленні. - Усі парковки мають бути обладнані спеціальними пристроями до 31 березня 2012 року включно".

Дивиться також: Паркомати не допоможуть. Гроші все одно оминуть бюджет

У відомстві нагадали, що урядова постанова спочатку передбачала 2-річний перехідний період для обов'язкового обладнання парковок паркоматами та терміналами, який закінчився 1 січня 2012 року, однак за поданням Мінрегіону впровадження новації було відкладено на один квартал.

"Основна мета встановлення технічних засобів – детінізація сфери паркування, збільшення надходжень до бюджету, підвищення якості обслуговування", - наголосили у Мінрегіоні. У цьому зв'язку з 1 квітня розраховуватися за парковку буде дозволено лише безготівковим шляхом.

У відомстві зазначили, що тарифи на послуги з паркування залежать від витрат на утримання майданчиків, "а отже, придбання спеціальних пристроїв для оплати паркування могло бути здійснене за рахунок відповідної складової в тарифі протягом тривалого перехідного періоду".

Читайте також: КГГА: Столице не хватает 250 тыс. паркомест

"Якщо впровадження технічних засобів, призначених для сплати вартості послуг економічно невигідне, паркування може здійснюватись безоплатно. Рішення про це відповідно до пункту 5 Правил паркування транспортних засобів, ухвалює орган місцевого самоврядування або оператор", - додали у міністерстві.

Теги: парковка паркоматы безналичный рассчет автомобіль
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1518