Не пропустив дорогою швидку допомогу, бригаду пожежників чи міліцію – заплати майже 700 гривень штрафу. За стоянку на смугах, виділених для тролейбусів-автобусів, покарання аналогічне.

Дивіться також: ДАІ повертає "листи щастя"

Замість інспекторів знову камери

Такі заходи, кажуть в уряді, допоможуть перевиховати водіїв, які блокують лінії руху громадського транспорту. В МВС прогнозують - під час Євро-2012 вболівальників до стадіонів та фанзон возитимуть великими автобусами - Шатлами. А ті автомобілісти, що перешкоджатимуть їхньому руху, платитимуть штраф від 510 гривень. Виявити порушників допоможуть камери.

"ДАЙчики" штрафуватимуть недбалих батьків-водіїв

Володимир Рєзніков, заступник начальника управління ДАІ МВС: "Тому що на кожне перехрестя на кожну ділянку дороги співробітника ДАІ не вистачить. Ми на передодні Євро нам потрібно привчити водіїв звичайних водіїв які керують транспортними засобами надавати перевагу в русі автобусам громадському транспорту".

Дивіться також: Штрафи за порушення ПДР подвоять

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: авто штраф водители гаи евро 2012
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1866