Економічний парадокс спостерігають фахівці в Сполучених Штатах. Вартість бензину зростає, а американці продовжують купувати авто. До того ж роблять це набагато активніше, ніж на початку року.

Надмірно висока вартість пального для американських водіїв не проблема. Обсяги продажів авто у Сполучених Штатах продовжують зростати. За результатами березня показник збільшився на 15% від початку року. До того ж сформувалася цікава тенденція, люди нині віддають перевагу новим машинам. Їх понад половина від придбаних.

Читайте також: Китайцы будут собирать автомобили на "богдановских" заводах

Ребека Ліндланд, аналітик: "Ситуація в автомобільній індустрії виглядає якнайкраще. Попитом користуються як нові машини, економні, так і представницького класу. Далі очікуємо тільки на ще більше зростання показників".

Економісти ж пояснюють: нині рівень споживчої впевненості в Сполучених Штатах сягнув найвищої позначки. Це свідчить, насамперед, про те, що американці вірять у швидке оздоровлення національної економіки.

Читайте також: В Украине стало невозможно продать машину

Ребека Ліндланд, аналітик: "Диво, здавалося б, коли ціни на бензин зростають, споживачі повинні економити. Однак, все навпаки, громадяни купують автомобілі ще активніше. Щоправда перевагу віддають не великим джипам, а скажімо малолітражним машинам".

В Европе упали продажи авто

Зростають не тільки обсяги продажів авто, а ще й кількість грошей, які американці віддають за них. За результатами березня, середня вартість проданої машини в Сполучених Штатах становила 30 тисяч доларів. На 10 тисяч більше, ніж у попередні місяці.

Теги: продажи авто сша бензин
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1401