Сміх, як відомо, подовжує життя. Але жертвам дотепних жартів буває не до сміху. Це довів відомий американський перегонець.

Тест-драйв советской "Победы". Репортаж 50-х годов

Хто з нас не мріяв хоч раз у житті опинитися в машині сам-на-сам із відомим перегонцем? Переглядаючи фільми такі як "Таксі" і "формульні" змагання здається, що висока швидкість - це неймовірний вибух адреналіну і неймовірне задоволення. Адреналін на швидкості вам справді забезпечений. А ось хорошого настрою ніхто не обіцяв.

Такий недобрий жарт підготував відомий американський пілот Джефф Гордон. Він загримувався і розіграв продавця автомобілів на тест-драйві. Коли до салону прийшов явний "ботан" - нічого не віщувало біди. Нещасний дилер не очікував такого розвитку подій.

Автосалон у Франції: 270 марок автомобілів

За кілька хвилин тест-драйву продавець уже встиг подумки попрощатися із життям, а серед відомих йому слів лишилися тільки нецензурні.  Проте все закінчилося традиційним в Америці хеппі- ендом. І навіть поліції не викликали.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: автомобили тест-драйв пилот
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2172