Схеми фінансової допомоги, які використовують у розвинених країнах, на теренах України трансформуються - у шахрайські. Одна з альтернатив автокредитам - "Придбання авто в групах". Для того, щоб стати її учасником, необхідно мінімум документів і лише 3% від вартості машини як перший внесок.

Умови заманливі. Кожен з групи робить мінімальні щомісячні платежі. Акумульовані гроші йдуть на поступове викуплення автомобілів у дилера. Але експерти застерігають, отримати машину вдасться не раніше, ніж через рік. Також з постійним підвищенням ринкової вартості. Майбутнє авто може подорожчати вдвічі, адже ціни не фіксують у договорах. Головне - за умов Вашого виходу із групи, як мінімум перший внесок, а як максимум усі щомісячні, вам просто не повернуть. Вчитавшись в умови договору, ви зрозумієте, що розраховуєтеся не за авто, а за консультаційну роботу щодо його придбання. Відсудити такі платежі в нашій державі дуже складно.

"Если учитывать обесценивание денег и уровень инфляции, вы просто отдали эти деньги, выбросили на ветер. Это стандартная схема любой финансовой пирамиды, во-первых. А во-вторых, эти организации действуют за принципом: разрешено все, что прямо не запрещено законом", - попереджає глядачів телеканалу UBR юрист Анатолій Соболевський.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: мошенничество ubr авто в группах
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1255